Navigation
  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben
You are here: Home › Pécskai hírek › A polgármester gratulált a csapatnak
← Leaszfaltozták a bekötőutat
Körvonalazódik a nyári színház →

A polgármester gratulált a csapatnak

2023-11-02 | Filed under: Pécskai hírek

A Románia Kupa szerdai fordulójában a nagyszebeni Hermannstadt 6-0 arányban győzött Pécskán.

“Gratulálok az Pécskai Haladás SK minden játékosának, az edzőknek és a stábnak a tegnapi, a Román Labdarúgó Kupa csoportszakaszában rendezett mérkőzésen tanúsított odaadásért, valamint a klub vezetőségének a kifogástalan játékszervezésért, a kiserdei pályán. Az első és a harmadik Liga közötti szintkülönbség döntött, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagyunk büszkék a csapatra, bár egyesek nem értik milyen nagy dolog ilyen szinten részt venni ezen a rangos megmérettésen és futballszakértőnek tekintik magukat.Örültem, hogy sokan szurkoltunk és valóban a Román Kupához méltó hangulat volt, melynek meccseit büszkén rendezzük meg Pécskán. Teljesen más a tévében nézni a labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő csapatokat a tévében látni, vagy élőben nézni játékukat.Az Pécskai Haladás SK halad tovább, fontos meccsek vannak még hátra a harmadik ligában, de reméljük szép játékkal zárjuk a Román Kupa idei szezonját is, december 6-án, szintén városunkban, a Vajdahunyadi Corvinul SK elleni mérkőzésen” – írta Antal Péter polgármester a Facebook-oldalán.

Written by admin

← Leaszfaltozták a bekötőutat
Körvonalazódik a nyári színház →

Vélemény, hozzászólás? Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kategóriák

  • 2010-es archívum
  • 2011-es archívum
  • Battonyai hírek
  • Hírek
  • Kategoriák
  • Kultúra
  • Mezőgazdaság
  • Pályázati tervek
  • Pécskai hírek
  • Sport
  • Testvértelepülések

Kategóriákban:

  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben

Polgármester, Pecica

polgármester, Battonya

Legutóbbi bejegyzések

  • Filmvetítés Battonyán
  • Újjáéledt a tornyai foci
  • Kultúrterasz
  • Két új autóbusz (videó)
  • Korhadó fák kivágása
  • Megalázás a zárófordulóban
  • Felejthetetlen pillanatok
  • Edzőt váltott a Pécskai Progresul
  • Gyermeknap Pécskán
  • Battonyai Városnapok
  • Antal Péter polgármester a költségvetésről
  • Garanciális útjavítások
  • Battonyai Gyereknap
  • Világbajnokság Pécskán (Videó)
  • A város ünnepe
  • Világszínvonalú sportesemény
  • Nem ússzák meg a kiesést
  • Május 1-jei gondolatok (Videó)
  • Retro Majális Battonyán
  • Ünnep a Gheoghe Lazăr Líceumban
  • Biztos kiesés
  • Gólyafészek-magasító
  • Közösségi oldalon árult pisztolyt
  • Új iskolabútorok (Videó)
  • Aszfaltozás az új lakónegyedben
  • Új zöldövezet
  • Vereség hazai pályán
  • Ügyfélfogadási szünnap
  • .
  • Súlyos vereség

Címkefelhő

2010-es archívum 2011-es archívum Battonyai hírek Hírek Kategoriák Kultúra Mezőgazdaság Pályázati tervek Pécskai hírek Sport Testvértelepülések

© 2026