Navigation
  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben
You are here: Home › Pécskai hírek › Ketten a román napközi óvoda lipinkáján
← Feltornászták magukat a dobogóra
Igaş a taccsvonalon túl marad? →

Ketten a román napközi óvoda lipinkáján

2016-10-14 | Filed under: Pécskai hírek

Szerdán 10 órakor kezdődött Aradon a Moise Nicoară Főgimnáziumban az oktatási intézmények igazgatói, aligazgatói tisztségeiért kiírt versenyvizsga írásbeli megmérettetése. A Pécskai Napközi Óvoda igazgatói székéért ketten szálltak versenybe: Anişoara Blidar (36,25 pontot ért el) és Tatiana Moş, a jelenlegi, augusztusban kinevezett igazgató, aki csak 30,62 pontot teljesített, így kiesett.
Az igazgatói székekért beiratkozott pécskai pedagógusok közül a legtöbb pontot Daniel Toth (37,50) érte el, ő a Gheorghe Lazăr Gimnázium vezetője akar lenni, miután a jelenlegi igazgató, Bacsilla Sándor már elérte a nyugdíjkorhatárt, és nem indult.
A Pécskai 2-es sz. Általános Iskola igazgató-jelöltje, Bacsilla Esztet 32,62 pontot írt.
Az érintett oktatási intézmények október 17 – november 17. között szervezik a szóbeli vizsgát a jelölteknek, akik a bizottság (tagja a szaktárca képviselője is) előtt kell szóban bemutassák egy évre szóló oktatási tervüket.

 

(Fotó: az óvoda)

Written by admin

← Feltornászták magukat a dobogóra
Igaş a taccsvonalon túl marad? →

Vélemény, hozzászólás? Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kategóriák

  • 2010-es archívum
  • 2011-es archívum
  • Battonyai hírek
  • Hírek
  • Kategoriák
  • Kultúra
  • Mezőgazdaság
  • Pályázati tervek
  • Pécskai hírek
  • Sport
  • Testvértelepülések

Kategóriákban:

  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben

Polgármester, Pecica

polgármester, Battonya

Legutóbbi bejegyzések

  • Battonyai tűzoltók pályázati sikere
  • Tornyai Falunap
  • Filmvetítés Battonyán
  • Újjáéledt a tornyai foci
  • Kultúrterasz
  • Két új autóbusz (videó)
  • Korhadó fák kivágása
  • Megalázás a zárófordulóban
  • Felejthetetlen pillanatok
  • Edzőt váltott a Pécskai Progresul
  • Gyermeknap Pécskán
  • Battonyai Városnapok
  • Antal Péter polgármester a költségvetésről
  • Garanciális útjavítások
  • Battonyai Gyereknap
  • Világbajnokság Pécskán (Videó)
  • A város ünnepe
  • Világszínvonalú sportesemény
  • Nem ússzák meg a kiesést
  • Május 1-jei gondolatok (Videó)
  • Retro Majális Battonyán
  • Ünnep a Gheoghe Lazăr Líceumban
  • Biztos kiesés
  • Gólyafészek-magasító
  • Közösségi oldalon árult pisztolyt
  • Új iskolabútorok (Videó)
  • Aszfaltozás az új lakónegyedben
  • Új zöldövezet
  • Vereség hazai pályán
  • Ügyfélfogadási szünnap

Címkefelhő

2010-es archívum 2011-es archívum Battonyai hírek Hírek Kategoriák Kultúra Mezőgazdaság Pályázati tervek Pécskai hírek Sport Testvértelepülések

© 2026