Navigation
  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben
You are here: Home › Pécskai hírek › Felavatták a látogatói központot [VIDEÓ]
← Kisjenőben nyert a Progresul
Meghívó kerékpártúrára →

Felavatták a látogatói központot [VIDEÓ]

2013-10-29 | Filed under: Pécskai hírek

Ma a pécskai bivalyfarmon felavatták a látogatói központot, amelynek célja, hogy bemutassa a környék természetvédelmi értékeit, turisztikai célponttá emelje a várost, amely egyre több látnivalót kínál. A Mórahalommal közösen elnyert két uniós pályázat keretében először a bivalyfarm létesült, majd most felépült a meghökkentő kivitelezésű látogatói központ, amelynek külön érdekessége, hogy az itt kialakított kemencében a csoportoknak bemutathatják a hagyományos pécskai kenyér készítését.
A mai avatón, a házigazda Antal Péter polgármester mellett jelen volt többek között Csányi László, Mórahalom alpolgármestere, Miodrag Stanoiov pécskai alpolgármester, Dumitru Enăchiuc megyei tanácsos, Iustin Cionca, korábbi pécskai polgármester, parlamenti képviselő, a tervező, építő, s nem utolsó sorban a pályázatíró csapatok.
A részletekről Antal Péter polgármester nyilatkozott: http://youtu.be/wXgqKMk-UZI
Csányi László nyilatkozata itt tekinthető meg:  http://youtu.be/Fur0u8GhS-A

Written by admin

← Kisjenőben nyert a Progresul
Meghívó kerékpártúrára →

Vélemény, hozzászólás? Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kategóriák

  • 2010-es archívum
  • 2011-es archívum
  • Battonyai hírek
  • Hírek
  • Kategoriák
  • Kultúra
  • Mezőgazdaság
  • Pályázati tervek
  • Pécskai hírek
  • Sport
  • Testvértelepülések

Kategóriákban:

  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben

Polgármester, Pecica

polgármester, Battonya

Legutóbbi bejegyzések

  • Battonyai tűzoltók pályázati sikere
  • Tornyai Falunap
  • Filmvetítés Battonyán
  • Újjáéledt a tornyai foci
  • Kultúrterasz
  • Két új autóbusz (videó)
  • Korhadó fák kivágása
  • Megalázás a zárófordulóban
  • Felejthetetlen pillanatok
  • Edzőt váltott a Pécskai Progresul
  • Gyermeknap Pécskán
  • Battonyai Városnapok
  • Antal Péter polgármester a költségvetésről
  • Garanciális útjavítások
  • Battonyai Gyereknap
  • Világbajnokság Pécskán (Videó)
  • A város ünnepe
  • Világszínvonalú sportesemény
  • Nem ússzák meg a kiesést
  • Május 1-jei gondolatok (Videó)
  • Retro Majális Battonyán
  • Ünnep a Gheoghe Lazăr Líceumban
  • Biztos kiesés
  • Gólyafészek-magasító
  • Közösségi oldalon árult pisztolyt
  • Új iskolabútorok (Videó)
  • Aszfaltozás az új lakónegyedben
  • Új zöldövezet
  • Vereség hazai pályán
  • Ügyfélfogadási szünnap

Címkefelhő

2010-es archívum 2011-es archívum Battonyai hírek Hírek Kategoriák Kultúra Mezőgazdaság Pályázati tervek Pécskai hírek Sport Testvértelepülések

© 2026