Navigation
  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben
You are here: Home › Pécskai hírek › 17 pécskai szerencsésen sétáltatta az elektromos hulladékot
← Boldog születésnapot!
Pénz a 2-es iskola számára →

17 pécskai szerencsésen sétáltatta az elektromos hulladékot

2012-10-31 | Filed under: Pécskai hírek

„A hulladéknak nincs helye otthon. Küldd sétára” kampány keretében múlt szombaton körülbelül 6 tonnányi elektromos hulladék gyűlt össze Pécskán. Az akciót immáron harmadszorra is a Román Újrahasznosító Egyesület, a RoRec szervezte. Aki meg akart szsbadulni régi, vagy rossz hűtőjétől, vasalójától, tévéjétől azt a városháza előtti téren várták. A hulladék átadását követően mindenki egy szelvényt töltött ki, amellyel részt vett a sorsoláson.

A 17 szerencsés:
– botmixer: Covaci Mădălina (402-es utca), Urdea Marcel (115-ös utca), Cristof Ecaterina (121), Ponta Livius (108) és Tóth Sofia (101);
– vasaló: Lazar Elena (112), Lobotka Elisabeta (402), Şiclovan Silviu (2), Gruia Alin (317), Ruse Gheorghe (235);
– kávéfőző: Stan Andrei (335), Lelik Enikő (1), Brisc Teodor (405), Ursache Angela (2) şi Solymosi Ioan (413);
– szagelszívó: Galu Ana Maria (401);
– mikrohullámú sütő: Popescu Aurel (1-es utca).

Written by admin

← Boldog születésnapot!
Pénz a 2-es iskola számára →

Vélemény, hozzászólás? Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Kategóriák

  • 2010-es archívum
  • 2011-es archívum
  • Battonyai hírek
  • Hírek
  • Kategoriák
  • Kultúra
  • Mezőgazdaság
  • Pályázati tervek
  • Pécskai hírek
  • Sport
  • Testvértelepülések

Kategóriákban:

  • Polgármesterek
    • Mákos Árpád
    • Antal Péter
  • Térképek
    • Battonya
    • Pécska
  • Kapcsolat
  • Képgaléria
    • III-ik Pécskai Dísznótor
    • Pécskai ősz
    • Téli Pécska
    • Pécska Város napjai 2011
    • Disznótor, böllérverseny
    • Templombúcsú 2011
    • Ételed az életed
    • Pécska Város Napjai 2010
    • Harminc éves a pécskai Búzavirág Néptánccsoport
    • Új Kenyér Ünnepe 2009
    • Pécskai hagyományok Brüsszelben

Polgármester, Pecica

polgármester, Battonya

Legutóbbi bejegyzések

  • Battonyai tűzoltók pályázati sikere
  • Tornyai Falunap
  • Filmvetítés Battonyán
  • Újjáéledt a tornyai foci
  • Kultúrterasz
  • Két új autóbusz (videó)
  • Korhadó fák kivágása
  • Megalázás a zárófordulóban
  • Felejthetetlen pillanatok
  • Edzőt váltott a Pécskai Progresul
  • Gyermeknap Pécskán
  • Battonyai Városnapok
  • Antal Péter polgármester a költségvetésről
  • Garanciális útjavítások
  • Battonyai Gyereknap
  • Világbajnokság Pécskán (Videó)
  • A város ünnepe
  • Világszínvonalú sportesemény
  • Nem ússzák meg a kiesést
  • Május 1-jei gondolatok (Videó)
  • Retro Majális Battonyán
  • Ünnep a Gheoghe Lazăr Líceumban
  • Biztos kiesés
  • Gólyafészek-magasító
  • Közösségi oldalon árult pisztolyt
  • Új iskolabútorok (Videó)
  • Aszfaltozás az új lakónegyedben
  • Új zöldövezet
  • Vereség hazai pályán
  • Ügyfélfogadási szünnap

Címkefelhő

2010-es archívum 2011-es archívum Battonyai hírek Hírek Kategoriák Kultúra Mezőgazdaság Pályázati tervek Pécskai hírek Sport Testvértelepülések

© 2026